GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 11389088

nr 1138 9088

Lockurnor

Ett par, Imari, höjd: 22 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 18:36:24

Imariporslin